Bodrum’da Size En Yakın Su Bayisi
0 yorum

Bodrum’da bulunan adresinize su siparişi vermek istiyorsanız Konca Ticaret ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sağlığınızı korumak adına ihtiyacınız olan içilebilir, temiz ve sağlıklı suyu Konca Ticaret ile temin edebilirsiniz. Konca Ticaret olarak Bodrum pet su ve damacana su alanında güvenilir markalara ait suları sizlere ulaştırmaktayız.

Neden Musluk Suyu Tüketilmemeli

Su, canlıların yaşam kaynağıdır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı su tüketmek gerekir. Günümüzde Bodrum ilçesinde bulunan musluk sularından genellikle su içilmemektedir. Musluk suyunun içilmemesinin nedenlerinden biri de suda bulunan koku ve suyun lezzetinin içilebilir olmamasıdır. Suların ilaçlanması, içme suyunun içine farklı suların karışması ve suyun içerisindeki tortular nedeniyle maalesef musluk suları içme suyu olarak kullanılamıyor. Bu nedenle insanlar içme suyu olarak hazır suları tercih ediyor. Hazır su tüketiminde ise dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunuyor. 

Hazır Su Nedir ve Neden Tüketilmelidir

Musluklardan akan su, kaynağından musluklara gelene kadar farklı bir yol izlemekte. Suyun izlediği bu yol ise çeşitli dış etkenlere maruz kalabilir. Kaynağından çıkan su, musluklara gelene kadar yüzey sularına dönüşür. Yüzey suları bir nevi dereler olarak adlandırılabilir. Yüzey sularında ise mikrop, kalıntı, tarım ilacı, ağır metaller gibi maddelerin bulunması çok olağandır. Yüzey sularına bulaşan bu maddeler nedeniyle musluk suları genellikle tercih edilmemektedir. Hazır sular ise musluk sularına göre daha avantajlıdır. Hazır sular özel aşamalardan geçerek tüketiciye ulaştırılır. Hazır suların içerisinde tortu, ağır metal, kimyasal ilaç, mikrop vs. bulunmaz. Yumuşak içimli ve kokusuz oldukları için rahatlıkla ve güvenle tüketilebilir. Musluk sularının neden olduğu rahatsızlıklara hazır sular neden olmamaktadır. 

Hazır Su Markaları 

Hazır su tüketimi için çeşitli markalar hizmet vermektedir. Bu markaların su kalitesi ve su fiyatları arasında farklılık görülmektedir. Bodrum’da Konca Ticaret olarak öncelikle Sırma Su markasına ait ürünleri tüketiciye sunuyoruz. Ardından ise Tropikal Su markasına ait ürünleri tüketiciye ulaştırıyoruz. Su markalarının fiyatlarında farklılık olması ise suyun kaynağından ve özelliklerinden dolayıdır. Konca Ticaret bayisinde en ekonomik su olarak Eylül Su tüketiciye sunulmaktadır. 

Konca Ticaret Pet Şişe Su ve Damacana Su 

Konca Ticaret satış noktasında Sırma Su başta olmak üzere sağlıklı su tüketmenizi sağlayacak markalar bulunuyor. Markalara ait sular özenle şişelere ve damacanalara yerleştiriliyor. Markalara ait pet su şişelerle ve damacana olarak satışa sunuluyor. Damacana su, tüketiciler tarafından daha sık sipariş veriliyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan damacana sular sipariş sonrasında kısa sürede adrese teslim ediliyor. Konca Ticaret olarak hem satış merkezimizde hizmet veriyoruz hem de adresinize su teslimi yapıyoruz. Sağlığınızı korumak, yumuşak içimli sağlıklı sular tüketmek, maddi zarara uğramamak adına tercihinizi Konca Ticaret ile güvenle yapabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

X