Bodrum Tüp Alanında Kalitenin En İyisi
0 yorum

Ev Tüpü Modelleri

Milangaz ev tüpü modelleri iki çeşittir. Bunlardan biri tombul ev tüpü modelidir. Bu tip tüpler sibopludur. Diğeri ise vanalı olarak sunulmaktadır. Her iki tüp modeli de 12 kilogramdır. Genellikle evlerde tercih edilmekle birlikte ihtiyaca yönelik olarak iş yerlerinde ya da ofislerde de kullanılabilmektedir. Milangaz siboplu ev tüpü modeli 36 cm çap uzunluğuna sahiptir. Ayrıca shrink ve çıt çıt kapaklıdır. Vanalı ev tüpü modelinin çapı ise 30 cm uzunluğundadır. Tıpkı siboplu tüp gibi vanalı tüp de shrink ve çıt çıt kapağa sahiptir.

Piknik Tüpü Modelleri

İki farklı boyutta sunulan piknik tüpü modellerinin ikisi de 2 kilogramlıktır. Modellerden birinin üst çember çapı 17 cm uzunluğundadır ve dar çemberli diye bilinir. Diğeri ise 22,4 cm uzunluğunda üst çember çapına sahiptir. Bu model de geniş çemberli olarak bilinir. Piknik tüpü modellerine küçük tüp de denmektedir. Taşınabilir ve fazla yer kaplamayan boyutları ve ağırlığı sayesinde piknik gibi açık hava aktivitelerinde kullanıma uygundur. Genelde de bu amaç için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra aydınlatma, ısınma ya da ısıtma gibi işlemler içinde kullanılabilir. Bu tarz tüp modellerinin kapalı mekanlarda ya da ısıya maruz kalabileceği yerlerde bulunması tehlike arz etmektedir. Bu tehlikenin sebebi ise bu tüp modellerinde güvenlik valfinin bulunmamasıdır.

Ticari Tüp Modelleri

Ticari tüp modeli 36 cm çap uzunluğuna sahip tüplerdir. Ağırlığı 24 kilogramdır. İş yerleri, oteller, fırınlar, hastaneler, okullar ve buna benzer yerlerde kullanılmaktadır. Bu alanlarda sıcak su temin etmek, mutfak faaliyetleri ya da ısınma gibi amaçlar için kullanılmaktadır.

Forklift Tüpü Modelleri

Depolarda, sanayi tesislerinde ve buna benzer yerlerde yük kaldırma, taşıma veya yükleme gibi işlemlerde kullanılan bir iş makinesi olan forkliftde kullanılan tüp modelleridir. Ağırlıklarına göre iki çeşidi vardır. Bunlardan biri 19, diğeri ise 24 kilogramdır. Her iki model de shrink kapaklıdır. Kolay tedarik edilebilme ve kolay stoklama gibi özellikleri nedeniyle son derece işlevsel tüplerdir.

Sanayi Tüpü Modelleri

Sanayi tüpü modellerinin içeriklerine göre iki çeşidi vardır. Bunlardan biri miks modeli diğeri ise propan modelidir. Miks model tüplerde bütan ve propan karışım halindedir. Diğeri ise sadece propan içermektedir. Her iki model tüpte 45 kilogramlıktır ve her ikisi de shrink kapaklıdır. Diğer tüp modellerine göre daha uzun süre enerji sağlamaktadır.

Paylaş:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

X